TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.10.2015, Në orën: 19:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 379 herë

Titulli : Leshoj me qera nje dhom ne lagje te spitalit

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 50m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : e mobiluar

Ekstra : Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr

Përshkrimi : Leshoj me qera nje dhom ne kuader te shtepis me hymje te veqant, banjo dhe paradhom .Per nje cift ose student te fakulteteve te mjkesis ose atij teknik, gjendet ne lagje te spitalit
Cmim i voltishem

SHPALLJET TJERA