TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.10.2015, Në orën: 23:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 525 herë

Titulli : qiftelia

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Instrumente Muzikore

Përshkrimi : Shesim;Qiftelia, sharkia ,prima. te gjidh lloit dhe madhsive te veglav si dhe bejm riparimin e tyre gjindemi ne Viti.

SHPALLJET TJERA