TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.10.2015, Në orën: 00:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1523 herë

Titulli : Mercedes B180 dizel 2.0 CDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes B 180

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 230,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

shes Mercedes B 180 dizel 2.0 CDI viti i prodhimit 2006 , automatik tiptronik , posedon ; klim tronik , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , pasqyre elektronike , karriga me nxemje , dirigjuse ne vallaon , goma te reja , fellne te aluminit , senzor parkimi para dhe merapa , drita xenon , i regjistru ne rks deri me 26/08/2015 ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000 044 213279

SHPALLJET TJERA