TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.10.2015, Në orën: 00:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1471 herë

Titulli : SHES MERCEDES E CLAS 320 cdi -- NDRRIM I MUNDSHEM

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 199,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2003

Përshkrimi

SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN MERCEDES E CLAS 320 CDI
AUTOMATIK TIPTRONIK
VITI 12 2003 model 2004
I REGJISTRUAR RKS
205 mij km 2 qelsa
KLIMATRONIK 2 zonale ESP ABS SERVO AIRBAG GJAMA ELEKTRONIK PASQYRE ELEKTRONIKE KOMANDA NVOLLAN ULSE ELEKTRONIKE DHE ME MEMORJE NAVIGACIN TMADH BORDKOMPJUTER TEMPOMAT ETJ ETJ
VLEN TE CEKET SE VETURA OSHT EKSTREM E RUJTNE SI JASHT EDHE MBRENDA
VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK
TEL 044 804 214 ose 049 880 382
NDRRIM I MUNSHEM
SMS MOS DERGO

SHPALLJET TJERA