TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.10.2015, Në orën: 00:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 821 herë

Titulli : Leshohet me qira shtepia ne lagjen nderkombetare

Çmimi : 3,500 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 330m2

Dhoma Gjumi : 6

Banjo: 3

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shtepia te cilen e ofrojme me qira me kontrate afatgjate, gjindet ne Veternik, International Village dhe eshte shtepia e pare e ketij modeli qe ofrohet me qirra.
Shtepia gjithsej eshte 330 metra katrore dhe permban:
Dhomen e dites kryesore
Dhomen e dites sekondare
Kuzhine
4 dhoma gjumi
1 ballkon
2 banjo 1 wc
Saune
Bodrum
Garazhe

Oborr te regulluar plotesisht prej 8.5 ari Rryme dhe Uje 24 hr Telefon,Internet dhe Cable
Lagje e siguruar me rethoja dhe vezhgim 24 hr Lagje me terene per aktivitete sportive dhe pishine.Lagje me bord drejtues per vendim marje te ndryshme brenda saj.
Shtepia ofrohet vetem per nderkombetare me kontrate afatgjate.Kjo shtepi eshte e re me mobilje teresisht te reja.
Cmimi i shtepise per nje muaj eshte 3.500 euro.
Nr. Kontaktues :
038220880
044123275

SHPALLJET TJERA