TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.10.2015, Në orën: 00:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2682 herë

Titulli : Shitet Audi A4 automatik viti 2009 diesel 2.0

Çmimi : 12,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 183,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Shitet Audi A4 viti 2009
Automatik 8, shpejtesi
Motori 2.0 diesel.
Gjendje shume te mire teknike.
Mos thirrni para ores 09:00 dhe pas ores 22:00

SHPALLJET TJERA