TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.10.2015, Në orën: 00:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 881 herë

Titulli : SHITET SHTEPIA DHE LESHOHET ME QERA

Çmimi : 800 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Dhoma Gjumi : 6

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Përshkrimi : LESHOHET SHTEPIA ME QERA NE ZONEN INDUSTRIALE F.KOSOVE AFER CITY PARK
AFER DISKOTEKES ZONA shtepia ka posedon dy hymje


SHTEPIA POSEDON
2 SALLONA ME KUZHINA
6 DHOMA GJUMI
2 BANJO
3 BALLKONA
GARAZHDEN
OBORR 4 ARI

Qmimi i qarase mujore:800 I negociueshem per shitje qmimi 220.000 euro.

Viber +377 (44) 300-072 ,
049/139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

AGJENSIONI DRENI PRISHTINE

SHPALLJET TJERA