TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.10.2015, Në orën: 22:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 372 herë

Titulli : Nike Tiempo Natural

Çmimi : 10 €

Kategoria : Artikuj Tjerë

Përshkrimi : Shes patiket Nilke, nr. 38 1/2, per fushe me bari artificial, origjinal, te blera ne Perendim, shume pak te perdorura dhe ne gjendje te rregullt.

SHPALLJET TJERA