TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.10.2015, Në orën: 22:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 458 herë

Titulli : Syza per femra

Çmimi : 25 €

Kategoria : Bizhuteri & Ora

Përshkrimi : Shes Syzat per femra te firmes "Dolce&Gabbana",modeli New2015 te reja,shiko fotot shiten komplet me kuti te vet.
Jane shum te bukura dhe praktike.!!!
Info:049-230-877

SHPALLJET TJERA