TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.10.2015, Në orën: 22:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 598 herë

Titulli : Invertar per restaurant

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Biznese & Industriale

Përshkrimi : Shes invertarin per restoran tavolina separe dhe tavolina terase sebashku me karrika te dizajeneve te ndryshme shum pak te perdorta

SHPALLJET TJERA