TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.10.2015, Në orën: 22:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1389 herë

Titulli : SMART FOR TWO 700 KUBIK TURBO LV RKS -2005

Çmimi : 3,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Smart ForTwo

Ngjyra : Ari

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 127,000

Motori (kubik) : 800

Viti : 2004

Përshkrimi

SMART FOR TWO 700 KUBIK TURBO

VITI I PRODHIMIT : 2004

NGJYRA : E ZEZE METALIKE

VETURA NUK ESHTE HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJHER

I REXHISTRUAR RKS ( I SKADUAR ) I QLAJMRUAR


ESP
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
RADIO CD
MBYLLJE QENDRORE ETJ

QMIMI : 3500 EURO I DISKUTUESHEM

TEL : 044 165 069 / 044 789 729 / 045 680 186 B L E N D I

SHPALLJET TJERA