TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.10.2015, Në orën: 01:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2074 herë

Titulli : Golf 6 1.6 dsg

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 179,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2010

Përshkrimi

hes golf 6 1.6 tdi dsg ka klim karrikat me nxemje kall pull star stop mbyllet me gisht ka goma trea fellne te rea navigacin ka ka senzor parkingu para dhe mas ka park sistem qe parkohet vet si mungon sen me servis kilometrat e veta 179 mij 044 440 355

SHPALLJET TJERA