TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.10.2015, Në orën: 11:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1334 herë

Titulli : Honda CR-V 2.2 I-CDTi 4X4

Çmimi : 6,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Honda CR-V

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 188,321

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2005

Përshkrimi

Honda CR-V 2.2 I-CDTi 4X4 14. PS E importuar nga Zvicrra regjistrimi ne RKS deri me 16.09.2016. Vetura eshte ne gjendje perfekte si mekanikisht ashtu e dhe vizuele.

Opcionet - KlimaTronic, 4X4, Senzora Parkingu mbrapa, Tempomat, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), kotroll Tractioni, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik,2 Celesa..Etj

Cmimi 6700 Euro Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869... Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI...

SHPALLJET TJERA