TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.10.2015, Në orën: 11:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 786 herë

Titulli : Seat Cordoba 1.9 TDI

Çmimi : 5,990 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Seat Cordoba

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 155,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

Seat Cordoba 1.9 TDI, 74 KW, 100 PS Viti i prodhimit 17.02.2006, Regjistrimi i pare ne RKS deri me 22.07.2016
Vetura eshte e importuar nga zvicrra me nje gjendje shume te mire si vizuele ashtu edhe mekanike.
KM te kaluara 155000 me garancion.
Opcionet - KlimaTronic, Bluetoth, Radio CD Player, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Fellge alumini, , Dritaret elektronike, Rregullim shpejtesie (Tempomat), ,kotroll Tractioni, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, 2 Qelesa .

Cmimi, 5990.

Tel. 044116869, 049116869

Te gjitha Veturat tona jan te importuara nga Zvicrra dhe kan garancion ne Kilometrat e kaluara...

SHPALLJET TJERA