TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.10.2015, Në orën: 12:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1053 herë

Titulli : Shes Passat 1.9 BLUEMOTION

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 178,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes passat C3 Dizel 1.9 TDI
Eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe optike me te gjitha serviset e kryera tek serviset e autorizuar te Volkswagen -it.
Fullextra
Per nje kohe te gjat nuk ka nevoj per asnje investim
Goma te reja
Llamell te re
Gurtne te reja
etj etj.
pres bleres serioz ndrrim i mundshem
kontakti tel+ viber 044800076 dhe ipko 049151646
Postuar nëpërmjet celularit.

SHPALLJET TJERA