TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.10.2015, Në orën: 12:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2434 herë

Titulli : Shes Golf 5 Automatik DSG 2.0 TDI

Çmimi : 7,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 281,617

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Vetura posedon:

Senzora parkimi
Interier lekure te zeze
Karriga me nxemje
Gomat e reja te dimrit
Klime automatike dyzonale
CD Changer me 7 CD
ABS, ASP, ESR etj.

Vetura eshte ne gjendje perfekte.
Setin e rripit dhembezor dhe servisin e rregullt e ka te kryer tani. Pres vetem bleres serioz. Cmimi 7500€.

SHPALLJET TJERA