TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.10.2015, Në orën: 14:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3082 herë

Titulli : AUDI A4 1.9 TDI KLIMATRONIK FELLNE RKS

Çmimi : 2,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1995

Përshkrimi

AUDI A4 1.9 TDI

VITI I PRODHIMIT : 1995

NGJYRA : E ZEEZE METALIKE

VETURA NUK ESHTE HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJHER

I REXHISTRUAR RKS NENTOR

KLIMATRONIK FUNKSIONALE
ESP
KOMANDA NE TIMON
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
RADIO CD
ALARM
MBYLLJE QENDRORE ETJ

QMIMI : 2999 EURO I DISKUTUESHEM

TEL : 044 165 069 / 044 789 729 / 045 680 186 B L E N D I

SHPALLJET TJERA