TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.10.2015, Në orën: 14:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1600 herë

Titulli : SHITET POLO

Çmimi : 4,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

SHITET POLO 1.9 TDI ME 74 KW NE GJENDJE PERFRKTE I POSA ARDHUR NGA ZVICRA.VITI 2005 DHE POSEDON SHUM EKSTRA. tel 0038649125725 0se 0037744125724

SHPALLJET TJERA