TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.10.2015, Në orën: 14:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1412 herë

Titulli : Kia Opirus

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Kia Picanto

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 3500

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes/Ndërroj Kia Opirus 2003 3.5 cc Benzin dhe Gaz i integruar ne itali direkt ne dizne.
Libri i Servisimit me te gjitha servisimet e kryme ne Zvicerr..

Boca e Plinit 80L.
10 Airbags
Dritat Xenon
Klimë
Komplet Elektronik
4 Xhamat Elektronik
Pasqyret Elektronik
Interieri Lkur
Nxemje ne 4 ulset
Senzor te Shiut
Senzor te Parkimit
Senzor ne Pasqyre
CD MP3 / Muzik 5.1
Hidraulik
Vollan me mundsi rregullimi
ABS
ESP
Automatik / Tiptronik
Sport
Goma te reja me Fellne
GPS
Tempomat
195 PS

Ndrrim i Mundshem

SHPALLJET TJERA