TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.10.2015, Në orën: 13:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1900 herë

Titulli : Shitete shtepia luksoze ne lagjen qendressa ne veternik

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 230m2m2

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat

Përshkrimi : Shitete shtepia luksoze ne lagjen qendressa ne veternik

-Dhom dite
-Kuzhin
-3 dhoma te fjetjes
-1 dhoma te fjetjes+banjo dhe garderoba
-3 banjo
-2 terasa
-Garazhd

Tel: (Viber)+377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
Viber +377 45 663 660
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX

SHPALLJET TJERA