TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.10.2015, Në orën: 13:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 790 herë

Titulli : Banes me qera te viva fresh store rruga B

Çmimi : 250 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 60m2

Përshkrimi : Banes me qera te viva fresh store rruga B

-Dhom dite me kuzhin
-Dhom te fjetjes
-Banjo
-Ballkon
Qmimi 250 i diskutushum

Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
Viber +377 45 663 660
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX

SHPALLJET TJERA