TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.10.2015, Në orën: 14:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 516 herë

Titulli : Banes me qera te Grandi

Çmimi : 350 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 60m2

Përshkrimi : Banes me qera e mobiluar ne katin e 5 te Hotel Grandi
-Dhome dite
-Dhom te fjetjes
-Kuzhin
-Banjo
-Shpajz
Qmimi: 350 euro
Tel: +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX

SHPALLJET TJERA