TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.10.2015, Në orën: 04:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1362 herë

Titulli : Golf 6 i posa doganuar dhe regjistruar

Çmimi : 12,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 155,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Golf 6 2.0 TDI DSG

Vetura eshte e importuar nga Gjermania ne vitin 2014 dhe tani e ka te kryer regjistrimin e dyte ne Kosove, te gjitha dokumentet e importit deshmohen me letra, kilometrat jane te deshmuara me liber te vetures, viti i prodhimit 2008 model 2009.

Opcionet qe ka vetura:

Tempomati
Timoni shumefunksional i lekures 3 krahore
Sistemi i Navigimit RNS 510
Sistemi i zerimit Dynaudio
Senzorat per parking mbrapa
Xhamat e pasem te errsuar
Senzori per drita automatike
Senzori per fshisat e shiut automatike
Ulset me ngrohje perpara
Retrovizoret me ngrohje
Klima automatike 2 zonale
Pregaditja per mobil Bluetooth
4 goma te reja te veres me fellne alumini - shih foto
4 goma te reja te dimrit me bandasha serik - shih foto

SHPALLJET TJERA