TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.10.2015, Në orën: 04:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2396 herë

Titulli : Audi A4, 2007

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Ari

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 195,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

shes Audi A4 viti i prodhimit 2007 dizel 2.0 TDI automatik tiptronik 7 shpejtesi , posedon ; Klim tronik , novigacion , tempomat , bordkompjuter , karrigat e lekures , karriga me nxemje , gjama elektronik , pasqyre elektronike , drita xenon bi xenon me leda , fellne te aluminit , goma te reja , senzor pakimi , kilometrat me garancion 195,000 me liber te servisit . i ardhur nga belgjika , me dogan te paguar , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000

SHPALLJET TJERA