TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.10.2015, Në orën: 04:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2358 herë

Titulli : Shitet Mercedes Benz C 200 Avantgarde 2008

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 200

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 209,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes Mercedes Benz C 200 Modeli:AvantgardeViti:2008Gjendja:Shume e mir dhe gjithqka ne rregull per kete mund ta verifikoni ku te doni.Mundesi Nderrimi:Me Golf 5-6-7 Me marsh AUTOMATIK.Me shume Informacion:Kontaktoni ne Numrin +37745628594 po ashtu mund te komunikoni dhe ne rrjetin social viber.

SHPALLJET TJERA