TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.10.2015, Në orën: 04:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1276 herë

Titulli : Audi A6, 2006 TDI 2.0

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 230,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

shes audi A6 TDI 2.0 viti i prodhimit 2006 automatik tiptronik i po sa ardhur nga suedia me doganuar te paguar , homologim , kontrollim teknike, posedon , klim tronik , tempomat , bordkompjuter , novigacion , goma te reja , fellne te aluminit , me liber te servisit kilometrat me garancion 224000 per me shum mund ta shikoni me fot0 dhe te na kontaktoni ne ket numer TEL: 044 269 000 044213279

SHPALLJET TJERA