TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.10.2015, Në orën: 22:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1085 herë

Titulli : Golf 5 Plus

Çmimi : 6,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5 Plus

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Station Wagon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2006

Përshkrimi

Golf 5 Plus ne gjendje shume te mire dhe te rregullt pune. Rrypin dhembezor te nderruar. Regjistrim deri ne tetor 2016.

SHPALLJET TJERA