TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.10.2015, Në orën: 12:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 708 herë

Titulli : Shite Audi A 6

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra :

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Tiptronik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 235,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2007

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues

Përshkrimi

Audi a6 avant 2007
2.0 TDI disell
Ndrusi automatik-tiptronik
1 vit regjistrim
i doganum 22.06.2015
serivis i krym ne zvicer
2 qelsa plus i kodeve dhe libri i serviseve
klimatronik dy zonale
perde mrapa
super i rujtum
044266586

SHPALLJET TJERA