TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.10.2015, Në orën: 13:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 749 herë

Titulli : Mercedes Benz C 200 CDI i sapo ardhur

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 200

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 240,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2001

Përshkrimi

Mercedes benz c200 cdi 6 shpejtesi I posa ardhun i pa doganuar Klimatronik tempomat esp air bag Libra te servsit 2 qelsa muzik me CD SENZOR PARKINGU PARA DHE MRAPA Ne gjendje te shkelqyshme pa dogan Viti i prodhimit 11/2001 model 2002 044 898 345

SHPALLJET TJERA