TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.10.2015, Në orën: 17:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1158 herë

Titulli : VW Golf IV 1.9 SDI

Çmimi : 4,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes veturen VW Golf IV 1.9 SDI viti i prodhimit 2002 me dogane dhe akcize te paguar,vetura esht e sa po importuar nga Austria dhe esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje...per ma shum info...
Adnani
Tel. +37744861718 Viber
+38649124782 Viber
Abs
Centrall
Klimatronik
Esp
Etj. Ju Mirepresum AutoSalloni 01

SHPALLJET TJERA