TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.10.2015, Në orën: 19:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1671 herë

Titulli : Mercedes A class super i ruajtur

Çmimi : 3,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes A 170

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2001

Ekstra : ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shitet mercedes a class ne gjendje shume te mire. Te gjitha serviset e kryera me kohe, dhe shume ekonomik. I pari pronar ne Kosove, i ardhur nga Zvicrra.
ka gomat e reja te dimrit, Esp, klime, abs gjama elektronik etj.

SHPALLJET TJERA