TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.10.2015, Në orën: 00:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 585 herë

Titulli : Leshohet Banesa me Qera perball Shkolles Fillore Ismail Qemajli(te posta e vogel)

Çmimi : 350 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 80m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : - Banesa është në katin e tretë përballë shkollës fillore Ismail Qemaili (te posta e vogel)
- Banesa është me sipërfaqe 80.00 m2
- Banesa ka 2 dhoma gjumi + qendrim ditore + 1 banjo+ ballkon. Banesa ka orientim lindje në objektin banesor.- Objekit banesor është 4 katesh nga dy banesa në kate, hyrja në objekt është me kartela dhe ka siguri të lartë.
- Banesa është e super e mobiluar. Ka të instaluar edhe sistemi e rezervarëve (dmth ka 24 ore ujë)
- Qeraja mujore është 350.00 Euro
- Banesa do të jetë e lirë nga data 01.10.2015
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI

SHPALLJET TJERA