TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.10.2015, Në orën: 00:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 721 herë

Titulli : Shtepi me qera ne kolovic 400m2

Çmimi : 1,000 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 400m2

Dhoma Gjumi : 8

Banjo: 3

Mobilimi : Po

Përshkrimi :
shpia posedon 3 kate:
1 sallon
1 kuzhin me trapezari
8 dhoma gjumi te mobilume komplet
3 banjo
3 ballkona qdo kat ka ballkon
1 podrum
shpia ka nxemje qendrore
2 ari aborr e pershtatshme per qerdhe dhe per banim
qmimi 1000 euro i negociushum

Gjindemi ne ULPIAN afer ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.
044/374-331 049/545-181
selami.murturi@gmail.com

+386( 49) 545 181

SHPALLJET TJERA