TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.10.2015, Në orën: 00:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2006 herë

Titulli : Mercedes C220 RKS 1 Vjet

Çmimi : 5,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2001

Përshkrimi

Shitet- Ndrrohet
Mercedes C220
Posedon
Klim
Air bag
Komanda n timon
Navigacion Tv Cd
Likur
I rujtun si mrena dhe jasht
6 shpejci
Fiks 1 vjet rks
Guma te reja
Hipotek nuk osht perkthimi behet menher
Viber +37744660027 Mund te shkruni n qdo kohe

SHPALLJET TJERA