TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.10.2015, Në orën: 00:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2296 herë

Titulli : BMW 318 rks 4 muj ndrrim i mundshem

Çmimi : 1,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 318

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 1993

Përshkrimi

shitet dhe ndrrohet bmw is benzins 1.8 ne gjendeje shum te mir me klim rks dei ne muajin e 2 te 2016
ka motorr ekstra is me shpenzime 7litra ne 100 km
bejm edhe ndrrim me vetura tjera qe me konveno

nr tel 044 437 586 ose 049 900 781 viber 049353812

SHPALLJET TJERA