TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.10.2015, Në orën: 00:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1470 herë

Titulli : Renault TWINGO 2009

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Twingo

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 105,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2009

Përshkrimi

Shes Renault Twingo Sport super i mir
viti 2009
Benzin 1.6
fellne extra
Klima
Karrige Sport
Hargjime super te vogla
Shum i ruajtur si mrneda ashtu edhe jasht nuk e ka asnje grith
Kilometrazhe te sakta dhe i mirembajtur te serviset e autorizuar te Reno. Posedon liber servisi
cmim shum i volitshem

SHPALLJET TJERA