TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.10.2015, Në orën: 01:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1320 herë

Titulli : Citroen C3

Çmimi : 5,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C3

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2005

Përshkrimi

Citroen C3 1.4 HDI diesel i ardhur para 6 muajsh nga Zvicra. Vetura ka kilometra te garantuara me liber servisi dhe regjistrim RKS deri ne muajin mars.
Posedon te gjithe gjamat elektronik, klimatronik, 6 CD, tempomat, komanta ne timon, automatik-tiptronik, nderruesin ne timon etj.

049592069 / 044994991

SHPALLJET TJERA