TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.10.2015, Në orën: 01:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2030 herë

Titulli : AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO FACELIFT

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A8

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 144,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2009

Përshkrimi

Ngjyra e hiri metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zez , ulset me ngrohje ,
ulset elektrike dhe memory , ulset sport , navigacion GPS TV HD ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , i hapur lart SHIBER ,
me dhez pa qels START/STOP , bordkompjuter , tempomat ,
radio CD , amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC ,
musiken BOSE sistem , dritat LED , dritat BI XENON , abs , esp ,
airbag , dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj

SHPALLJET TJERA