TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.10.2015, Në orën: 01:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1041 herë

Titulli : QIRA. Banesë 200m2 me qira në Dragodan te Res. Amadeus.

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 200m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Banesë 200m2 me qira në Dragodan te Res. Amadeus.
Banesa gjendet afër Restaurant Amadeus, është në katin e II-të, ka pamje nga qyteti, ujë 24/7 si dhe ngrohja qëndrore është me naftë (gjithashtu ka mundësi të lëshohet edhe i tërë objekti me qira prej 1000m2).

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
2. Banjo
1. Terasë me pamje kah qyteti
1. Koridor
1. Garazhë (e siguruar mire, dyer automatike dhe qasje drejt në banesë nga garazha)

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate

SHPALLJET TJERA