TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.10.2015, Në orën: 03:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1010 herë

Titulli : Ford Focus 1.8 Sport

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford Focus

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Sport

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitet vetura Ford Focus 1.8 Sport. Vetura èshtè e po sa ardhur nga Zvicrra.E ka Kontrollen teknike te kryer ne Zvicerr dhe èshtè nè gjendje tè rregullt.
Vetura èshtè e pa doganuar, çmimi sipas marreveshjes.
Pèr informata me tè hollesishme na kontaktoni ne nr. tè tel./ viber /whatsapp +41 79 555 20 11.

email: bekim.gjoni@hotmail.com

SHPALLJET TJERA