TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.10.2015, Në orën: 03:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1355 herë

Titulli : Bmw 320d

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2003

Përshkrimi

Bmw 320d,timonin multifukcional me pulla,karikat nxemje,tempomat, shiber,xsenon,klime tronik,parking senzora, fellne 17 fabrikat M performance, hallogenka, vetura i ka 3 qilsa si dhe liber te servisit fullextra model individuall.

SHPALLJET TJERA