TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.10.2015, Në orën: 04:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1148 herë

Titulli : BMW 520 DIZEL VITI 2012 AUTOMATIK

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 520

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 165,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2012

Përshkrimi

shes BMW 520 dizel viti i prodhimit 2012 automatik tiptronik posedon : novigacion , tempomat , bordkompjuter , interjerin e lekures , karriga elektronike , karrigat me nxemje , senzor parkimi para dhe mrapa , kamer parkimi , fellne te aliminit , goma te reja , drita xenon , bixenon , ne gjendje teknike shum shum te mir , i regjistruar ne rks nje vit regjistrim , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 269 0000 44213279

SHPALLJET TJERA