TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.10.2015, Në orën: 09:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1570 herë

Titulli : mercedes c220 cupe

Çmimi : 5,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 220

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220

Motori (kubik) : 2.2

Viti : 2003

Përshkrimi

shes mercedes c220 me servise te regulla me motor belusi shum ne gjendje te mirë.
i regjistruar dhe shum ne gjendje tr mir.

SHPALLJET TJERA