TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.10.2015, Në orën: 22:51 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 396 herë

Titulli : Bejm larjen, dezinfektimin e kauqave, tepihave dhe orendive

Çmimi : 25 €

Kategoria : Pastrim dhe Mirëmbajtje

Përshkrimi : Përshkrim i sendit:
Bejm larjen e kauqave, tepihave dhe dezinfektimin e tyre dhe orendive tjera shtepijake , zyra , objekte afariste etj.
Bej larjen e veturave mrenda me çmim te volitshem.
Me aparaturen me te persosur ne bote KIRBY
Ju mirpresim ne numrin konaktues: 044162247

SHPALLJET TJERA