TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.10.2015, Në orën: 02:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3334 herë

Titulli : Opel Corsa

Çmimi : 1,350 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1200

Viti : 1995

Përshkrimi

Shes opel corsa benzin plin ne gjendje shume te mire teknike dhe optike Rks me dokuumentacion te rregull nuk eshte hipotek vetura posedon goma te mira servo abs air bag radio cd mp3, nuk ka nevoj per investime ka shpenzime shume te vogla qmimi i lire 1350 euro vetures i ka skadu regjistrimi qe 3 dite ne 21-10-2015 dmth nuk ka denim
Bejm edhe Ndrrim Viber +38649165835

SHPALLJET TJERA