TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.10.2015, Në orën: 02:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1914 herë

Titulli : VW Golf 5 dizel 1 vit regjistrim Tour

Çmimi : 6,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes golf 5 1.9 tdi ne gjendje te rregullt shum I ruajtur si jasht dhe mrena knuk ka nevoj asnje investim vetur e kompletuar fellne 16 te bukura me goma drita te mjegulles klim gjama elektronik pasqyre elektornike pasqyre me nxemje tempomat bord kompjuter radio cd shpenzimet shum te vogla vetur shum e paster

SHPALLJET TJERA