TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.10.2015, Në orën: 02:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1260 herë

Titulli : Shitet-Golf-DZG-automati-1,9-posa doganuar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2008

Përshkrimi

Shitet vetura e posa doganuar nga gjermanija me liber te sevisit,ju ka ndru rrypi dhemzior dhe igjithe servisi gjermani klm te garantura,posedon bord kompjuter,tempo mate,senzore parkingu.Te interesuarit munde te ne kontaktoj ne kta tel,nr.-viber-044 506 986.ipko-049-144-665

SHPALLJET TJERA