TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.10.2015, Në orën: 02:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1978 herë

Titulli : Chevrolet Captiva 2.0 Diesel

Çmimi : 8,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Chevrolet Captiva

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes veturen chevrolet captiva shum e rujtne,dhe me pune shum te mire,
Te kryera te gjitha serviset,dhe rrypin e dhembezorve komplet.Ne gjendje shum te mire.posedon edhe kamer mbrapa,vetem 138.000 km te kaluara me liber servisit.
Ndrrim me chevrolet captiva 4x4 me vite me te
ri dhe passat 3c 2.0 dsg. dhe me ndonje vetur qe me konvenon.ME NDRRIM QMIMI 8300

Te interesuarit te kontaktojn ne viber +37744549849 ose nr 044/549-849 dhe ipko 049/304-909

SHPALLJET TJERA