TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.10.2015, Në orën: 04:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1882 herë

Titulli : VW GOLF 6 2.0 TDI COMFORTLINE

Çmimi : 10,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

*Viti i Prodhimit 2009*
*Kilometra te kaluara 170.000 Te Garantuara*
*Regjistrim Valid deri me 26 dhjetor 2015*
*Ngjyra e bardhe*
*Fuqia 81KW / 110 KF.*
*Nderruesi : 5 shpejtesi Manual*

Paisjet:
*5 Dyer xhamat e para dhe te pasem elektrik*
*Pasqyret me rregullim elektrik dhe ngrohje*
*Klima automatike dy-zonale ( CLIMATRONIC ) *
*Tempomat*
*Radio CD/MP3 , AUX-IN*
*Timon Multifunksional nga lekura*
*Mbeshtetese per duar , para dhe mbrapa*
*ABS , ASR*
*Farat me rregullim te lartesise*
*2 Qelsa me teledigjim*
*Timon Servo*
*Bord - Kompjuter*
*Mbrojtje shtese kunder vjedhjes*
*Shpenzime Minimale 5.5L 100KM*

SHPALLJET TJERA