TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.10.2015, Në orën: 19:06 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1027 herë

Titulli : Cross KTM 450 sx-f 2008

Çmimi : 3,600 €

Kategoria : Motoçikleta & Skuterë

Përshkrimi : Shitet motorri ne gjendje shum te mire dhe shum i ruajtur
Modeli KTM 450 sx-f 4T
motorri gjendet ne Prishtine i importuar nga zvicrra shum pak i vozitur ne KS
ka shum pjes extra
te interesuarit mund te me kontaktojne edhe ne viber
+38649876256

SHPALLJET TJERA